5:2
(0:0, 4:2, 1:0)

O prohře dorostu s Kladnem rozhodla druhá třetina

16.02.2024

Po reprezentační pauze nastoupil jihlavský dorost k zápasu na ledě Rytířů Kladno. Gólové hody se rozjely až ve druhé části, kdy se nejprve Jihlava dostala zásluhou Ondřeje Chvátala do vedení, ale domácí pouze dvě minuty nato srovnali. Podobná situace se opakovala po brace Adamce, to Rytíři srovnali už po 70 vteřinách a ještě před odchodem do šaten otočili zápas dvěma trefami. Dukla se celou třetí část snažila srovnat, avšak marně. V poslední minutě ještě Kladno přidalo branku do prázdné klece. Červenožlutí tak odjeli s prohrou - 2:5.
16.02.2024 16:00, Extraliga dorostu - 39. kolo

Rytíři Kladno

Hájek – Krása, Borkovec, Hausner, Dörfl, Polášek, Müller, Háž – Pytlík, Kulich, Beran – Klempíř, Rambousek, Valuš – Kozák, Trojna, Pěch – Burger
5

Štěbeták – Tramba, Tomica, Slavíček, Podroužek, Zmrhal, Holas, Verbeščuk – Chvátal, Adamec, Kytka – Hanzák, Lukáš, Trefil – Hospodka, Katolický, Kouba – Volodin
2
Branky a nahrávky: 30. Rambousek (Müller, Pytlík), 32. Borkovec (Valuš), 37. Beran (Kulich, Pytlík), 40. Beran (Kulich, Pytlík), 60. Valuš (Müller) – 28. Chvátal (Zmrhal), 31. Adamec (Chvátal). Rozhodčí: Battěk – Karda, Stacho. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 30:46. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2.