„Byli jsme rádi, že se nám povedlo postoupit do horní osmičky. Měli jsme jistotu play off, ale samozřejmě jsme chtěli i nadále hrát, jak nejlépe umíme. Bohužel se nám poslední dobou nedařilo vyhrávat, i když ty zápasy z naší strany nevypadaly vůbec špatně. Byli jsme s výkony spokojeni, ale bohužel, jak jsem říkal, ke konci se nám výhry nedařily,“ hodnotil Váňa zpětně nadstavbovou část O pořadí v play off.
Obě nadstavby rozhodovala až poslední odehraná kola, velmi zajímavé bylo pro nezaujatého diváka sledovat především tu nižší, kde se v posledním kole potenciálně mohly měnit pozice na prvních pěti místech. Také junioři Dukly se průběžně dívali tabulku a potenciální soupeře do předkola play off „Sledovali jsme ji. Mysleli jsme si, že na nás vyjde Slavia, ale bylo nám to vesměs jedno, byli jsme připraveni na každého,“ komentoval Váňa potenciální soupeře do předkola.
Junioři nyní musí uhrát stejně jako A-tým tři výhry, aby se podívali do dalšího kola. První dva zápasy navíc odehrají doma díky lepšímu postavení z úvodní části sezony a i případný rozhodující pátý zápas by se hrál v Jihlavě. „Určitě je výhoda začínat doma. Věříme, že je zde na malém zimáčku ubojujeme a budeme brát první dvě výhry,“ dodal Váňa.
Robert Váňa hodnotí nadstavbu O pořadí v play-off


