Druhou polovinu základní části začíná Dukla venku

25.11.2011 / Zdeněk Drla

Dva venkovní zápasy na úvod druhé poloviny základní části čekají hráče A-týmu Dukly Jihlava. Zastávka první: Beroun. Datum: Sobota 26. listopadu 2011. Čas: 17:30 hodin.
Zimní stadion Berounských Medvědů byl prvním hokejovým stánkem, kam se v letošní sezoně vydala Dukla Jihlava pro prvoligové body. V prvním kole zde svěřenci trenéra Petra Vlka vyhráli 3:1. Bude se historie opakovat? Berounský tým se v posledních kolech trápí. Z devíti zápasů vyhrál pouze jediný duel a to doma s beznadějně posledním Mostem. Kvůli sérii proher padl středočeský tým až na desáté místo v tabulce. To Dukla je na tom o poznání lépe. Červenožlutí vytěžili z posledních devíti kol devatenáct bodů. Čtyřikrát jihlavští gólmani udrželi čisté konto! Se ziskem 52 bodů drží čtvrtou příčku s tím, že má stejný počet bodů jako třetí Olomouc.
Souboj mezi Berounskými Medvědy a Duklou Jihlava můžete sledovat prostřednictvím tradičního textového onlajnu.

Vzájemné zápasy v sezoně 2011/2012::

1. kolo:
HC Berounští Medvědi - HC Dukla Jihlava 1:3
Branky a nahrávky: 31. Pacovský (Rubeš, Žalčík) - 4. Hodek (Čachotský), 23. Jeslínek (Padělek), 58. Hodek (Čachotský, Malena). Rozhodčí: Zubzanda - Štofa, Beneš. Vyloučení: 6:6, navíc Sobotka (BER) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 550. Střely na branku: 30:21. Průběh utkání: 0:2, 1:3. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:1

14. kolo:
HC Dukla Jihlava - HC Berounští Medvědi 3:2
Branky a nahrávky: 12. Mikšovský (Kaláb), 22. Domin (Kaláb, Malena), 29. Čachotský (Hodek, Kolafa) - 26. Švagrovský (Sobotka, Nedvěd), 55. Stromko (Nedvěd, Sobotka). Rozhodčí: Schmejkal - Beneš, Štofa. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1407. Střely na branku: 32:32. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2. Třetiny: 1:0, 2:1, 0:1

Ve čtrnáctém kole porazila Dukla Beroun na Horáckém zimním stadionu 3:2. Foto: Zbyněk Zápotočný

27. kolo: sobota 26. listopadu 2011

HC Rebel Havlíčkův Brod - Salith Šumperk (17:00)
HC VCES Hradec Králové - HC Stadion Litoměřice (17:00)
HC Olomouc - SK Kadaň (17:00)
Piráti Chomutov - HC Benátky nad Jizerou (17:30)
HC Slovan Ústečtí Lvi - IHC KOMTERM Písek (17:30)
HC Most - SK Horácká Slavia Třebíč (17:30)
HC Berounští Medvědi - HC Dukla Jihlava (17:30)