Čtvrtfinále play-off: Díl třetí a čtvrtý. Dukla jede do Hradce Králové

01.03.2012 / Zdeněk Drla

Další čtvrtfinálové duely má na programu letošní play-off první ligy. Nyní budou mít v pátek a v sobotu výhodu domácího prostředí hůře umístěné týmy. Po dvou úspěšných zápasech, kdy Dukla Jihlava porazila doma hradec 2:1 a 2: v prodloužení, se tak série hraná na čtyři vítězná utkání, stěhuje do východočeské metropole.
Třetí zápas čtvrtfinále sehraje Dukla v Hradci Králové v pátek 2. března od 18 hodin, v sobotu 3. března začíná čtvrtý zápas o hodinu dříve.
Oba zápasy můžete sledovat prostřednictvím tradičního textového onlajnu nebo vyrazit do Hradce Králové podpořit jihlavské borce přímo do hlediště. Na oba dva zápasy pořádá Fan Club Dukla Jihlava autobusový zájezd. Odjezd je v 15:30 (v pátek) a ve 14 hodin (v sobotu) od Kina Sokol. Cena jednoho výjezdu je 180 korun. Bližší informace zde.

Dukla Jihlava vkročila do letošního play-off první ligy tou správnou nohou. V prvních dvou zápasech čtvrtfinálové série zdolala Hradce Králové shodně 2:1, i když o druhém vítězství se rozhodlo až v závěru desetiminutového prodloužení. Před přesunem série na východ Čech má tak lepší výchozí pozici.

Obě utkání v Jihlavě byla poznamenána častými vyloučeními. Rozhodčí udělili celkem sedmdesát trestných minut. Právě přesilové hry mohou takto důležité duely, jakými čtvrtfinálová klání jsou, rozhodnout. Pět ze šesti gólů padlo při nerovném počtu hráčů na ledě. Dukla Využila tři přesilovky, Hradec dvě.

Série se stěhuje na východ Čech. Kdo bude po dalších dvou čtvrtfinálových bitvách spokojenější? Jihlavský útočník Aleš Padělek nebo hradecký kapitán Martin Koudelka? Foto: Zbyněk Zápotočný

Program čtvrtfinále play-off:

3. zápasy, pátek 2. března 2012
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústečtí Lvi. Stav série 0:2 (0:5, 2:8)
17:30 HC Rebel Havlíčkův Brod - Piráti Chomutov. Stav série 0:2 (1:3, 2:3 pp)
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Olomouc. Stav série: 1:1 (1:2, 2:3)
18:00 HC VCES Hradec Králové - HC Dukla Jihlava. Stav série 0:2 (1:2, 1:2 pp)