Dukla Jihlava je součástí systému Lyoness

28.12.2015 / KOMERČNÍ PREZENTACE

HC Dukla Jihlava se po vzoru velkých sportovních evropských klubů rozhodla zapojit do společenství Lyoness. Prostřednictvím cashback karty každý její držitel bude moci zakoupit zboží nebo služby u všech obchodních partnerů Lyoness (cca 2300 v ČR) se slevami a zároveň má příležitost podílet se na spolufinancování oblíbeného klubu.
Staň se i Ty bezplatně sponzorem HC Dukla Jihlava a to tak, že si necháš vystavit vlastní věrnostní kartičku Lyoness.

Co je Lyoness a jak to celé funguje?

Lyoness je největší nákupní společenství na světě. Společnost zdarma registruje zákazníky, pro které sjednává hromadnou slevu u různých obchodníků. Obchodníci pro změnu nemusí platit peníze za reklamu a raději dají slevu přímo zákazníkům.

Tři základní výhody pro fanoušky/zákazníky:

1. Cashback - peníze zpět z každého nákupu - dle smluv obchodníků od 1% do 5%

2. ShopingPoints - nákupní body, které si směníte za peníze u obchodníků Lyoness

3. Přímý a nepřímý přátelský bonus 0,5% a 0,5%

Při Vaší bezplatné registraci pod HC Dukla Jihlava podpoříte klub právě tak, že budete vyhledávat obchodníky Lyoness, kde se při nákupu prokážete věrnostní kartou a automaticky tak dostanete své výhody a i klub dostane 0,5% z vašeho nákupu.

Z každého prodeje obchodník navíc odvádí část peněz na dvě celosvětové nadace Child & Family Foundation a Greenfinity.

Registrace probíhají během mistrovských utkání HC Dukla Jihlava v prostorách Ježkova baru za brankou (vchod C směrem z parku). Mimo tyto zápasy se můžete zaregistrovat u obchodníka Lyoness – Vinotéka U Zastávky na adrese Havlíčkova 18, 586 01 Jihlava (naproti OD Billa), kde také dostanete kompletní informační servis a odpovědi na dotazy.

Kontaktovat lze též na emailu: lyoness@hcdukla.cz nebo tel.: 605 920 381