Jihlavská juniorka v prvním zápase sezony proti Kometě vedla, poté marně dotahovala dvoubrankovou ztrátu

09.09.2016 / Tomáš Lysý

Junioři Jihlavy vstoupili do nové sezony domácím utkáním proti Kometě a hned prvních dvacet minut přineslo čtyři branky. Hosty poslal do vedení z trestného střílení Andreas Jajcay. Dukla v patnácté minutě za 72 vteřin otočila průběžný stav po trefách Lukáše Anděla a Ladislava Pospíchala, ovšem vzápětí srovnal Matěj Novák. Druhá část přinesla dva zásahy Brna, které se tak dostalo do dvougólového náskoku. Jihlava se po 25 vteřinách třetího dějství dostala do zápasu druhým gólem důrazného Lukáše Anděla. I přes další šance se domácím srovnat nepodařilo a na svojí střeleckou indispozici doplatili, protože v samém závěru trefil Jakub Čejka prázdnou klec - 3:5.