Junioři na tripu: V Chomutově vybojovali první venkovní tři body

10.10.2016 / Jaroslav Wollmann

Netradičně v pondělí a v úterý pokračuje DHL extraliga juniorů. Svěřenci trenéra Patrika Augusty vyrazili na sever Čech. Prvním soupeřem jim byli Piráti z Chomutova. Úvodní třetina skončila nerozhodně bez branek, do vedení šli na začátku druhé třetiny hosté z Vysočiny. Domácí sice stačili vyrovnat, ale třetí dvacetiminutovka patřila Dukle. Do vedení šli jihlavští mladíci díky brance v oslabení a na 3:1 zvyšoval David Váňa. Domácí už pouze v přesilové hře a při hře bez brankáře stačili upravit na konečných 2:3. Jihlava si tak do tabulky připisuje vůbec první tři body z ledu soupeře.
Už v úterý čeká mladé Dukláky od 17:30 souboj s litvínovskou Vervou. zápas můžete sledovat prostřednictvím textového onlajnu zde.