Juniorka byla v Bystřici úspěšná, poprvé v sezoně zdolala Kometu

07.01.2017 / Tomáš Lysý

V rámci propagace mládežnického extraligového hokeje se zápas DHL extraligy juniorů mezi "domácí" Jihlavou a Kometou Brno odehrál na stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Na gól se čekalo až do šestatřicáté minuty, kdy Brňané využili přesilovku. Za Duklu srovnával v početní výhodě ve 44. minutě Aleš Heinrich, ovšem o šest minut později již Kometa znovu vedla. Poté se na ledě pořádně přiostřilo, sudí během jednoho okamžiku rozdali dvanáct trestných minut. Závěr patřil Jihlavě, Brno totiž pykalo za oslabení a Vojtěch Maštera v přesilovce poslal zápas do prodloužení. Ten nakonec došel až do nájezdů, které rozhodl Ladislav Pospíchal. Po třech porážkách od Komety tak Dukla poprvé v sezoně tohoto soupeře poráží - 3:2 na nájezdy.