Starší dorost doma podlehl Chomutovu, který vstřelil vítězný gól šest vteřin před koncem základní hrací doby

27.01.2017 / Tomáš Lysý

První třetina zápasu mezi Jihlavou a Chomutovem by se dala rozdělit na vyrovnanou polovinu a tu druhou, kdy dali Piráti dva góly. V obou případech se trefil před domácí brankou nehlídaný Jakub Köver. Dukle stačilo devět minut druhého dějství, aby otočila stav. Nejprve snížil Adam Najman, v oslabení vyrovnal Milan Strnad a třetí jihlavský gól vsítil po úniku Tomáš Vala. Hosté ale po minutě náskok domácích smazali. Poté se rozehrála bitva, ve které bylo postupem času čím dál více jasnější, že kdo dá branku, vyhraje. Zápas už pomalu směřoval do prodloužení, které odmítl šest vteřin před koncem obránce hostí Ondřej Buchtela zakončenou akcí dva na jednoho - 3:4.