Offline rozhovor: Redakce

Zde můžete pokládat dotazy na redakci oficiálního klubového webu HC Dukla Jihlava - www.hcdukla.cz.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 3 z 3 otázek v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů

hejda (m.hejda@seznam.cz - Jindřichův Hradec) 20. 4. 2021, 16:11
Dobrý den, nevíte kde by se hrála extraliga, když se postoupí.
Nepřipadá v úvahu J.Hradec, teď se tam hraje mezistátní zás s Rakouskem.
Jirka Fuxa (JirkaFuxa@seznam.cz - Králův Dvůr) 18. 4. 2021, 22:56
Co říkáte na klub easy flyers králův dvůr?Podle mě je to kvalitní klub,ale chybí mu lepší sponzoři a nemá vlastní stadion(hraje v Berouně).
jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice) 12. 4. 2021, 18:52
Dobrý den,
Mohl by prosím psn Ščerban odpovědět na dotazy ve své sekci?
Děkuji