1:5
(1:2, 0:3, 0:0)

Junioři napravili páteční výpadek

18.09.2005 / Wally

Po páteční remíze s Havlíčkovým Brodem cestovali junioři Jihlavy v neděli 18. září do Přerova. Mladíci Dukly již od úvodních minut šli za svým cílem, po první třetině vedli 2:1. O své konečné výhře 5:1 rozhodli ve druhé části, když nastříleli tři branky. O góly Jihlavy se postaral kapitán Filip Hrbatý, Janové Rezek a Hrbatý, Petr Vlk a Jaroslav Kružík.
18.09.2005, Junioři - 2. kolo

HC ZUBR Přerov

Zámečník (41. Čider) - Kanak, Prinke, Víšenka, Binar, Mikulenka, Švajda, Halouska, Kuča, Novák V., Pěcha, Menšík, hruška, Sedlář, Zbránek, Kroupa, Skařupa, Anděl, Holibka, štěpán, Horák
1

Kotlík - Mareček, Dvořák, Pekárek V., Novák, Cakl, Kružík, Podhorský, Pekárek T. - Hrbatý J., Suk, Vlk - Blanár, Hrbatý F., Rezek - Krča, Skála, Cína - Cirhan, Man
5
Branky: 16. Štěpán (Kuča) - 4. Hrbatý F. (Man), 5. Rezek (Blanár), 25. Hrbatý J. (TS), 25. Vlk (Hrbatý J., Dvořák), 35. Kružík (Cína). Rozhodčí: Buksa - Novák, Bryška. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 86. Střely na branku: 24:30.