0:4
(0:2, 0:0, 0:2)

V Brně padaly góly do jedné branky

02.10.2005 / Wally

V nedělním odpoledni odehráli jihlavští junioři další ligový zápas, jejich soupeřem byla v Brně Technika. Mladá Dukla po první třetině vedla 2:0, ve druhé části diváci branku neviděli. Hosté ve třetí třetině přidali další dva góly a domů si tak odvážejí dva body za vítězství 4:0. Za Jihlavu postupně skórovali Aleš Cína, Vojtěch Cakl, Jan Hrbatý a Petr Vlk.
02.10.2005, Junioři - 6. kolo

VSK Technika Brno

Forejtar - Martínek, Merenda, Úlehla, Maksa, Novák J., Sedláček, Píša, Kvarda, Krupička, Korda, Janák, Bednář, Matoušek, Vaverka, Krejčí, Pospíšil, Lerch
0

Svoboda - Pekárek T., Dvořák, Pekárek V., Novák P., Cakl, Kružík, Podhorský, Mareček - Dolana, Dušátko, Blanár - Man, Vlk, Hrbatý J. - Krča, Hrbatý F., Rezek - Cirhan, Dzurik, Cína
4
Branky: 16. Cína (Hrbatý J.), 18. Cakl, 41. Hrbatý J., 57. Vlk (Man). Rozhodčí: Volf - Held, Unzeitig. Vyloučení: 7:3, navíc Korda (Technika) - Blanár, Cirhan (oba Jihlava) 5 + do konce . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 74.