1:4
(0:1, 0:1, 1:2)

Junioři na vítězné vlně

21.10.2005 / Wally

Po dvou domácích vítězných zápasech zamířili junioři do Žďáru nad Sázavou, kde si vedli dobře. Mladíci se v první třetině ujali vedení 1:0, ve druhé části přidali další branku a měli tak nakročeno k dalšímu vítězství. Domácí celek se poprvé trefil až v závěrečné třetině. Hosté z Jihlavy však dokázali vsítit dvě branky a zvítězili 4:1. Za Duklu se trefil Petr Vlk, Michal Blanár, Adam Lukačovič a Roman Dolana. Stínem utkání bylo zranění Jana Dušátka, který utkání nedohrál pro vyražené zuby.
21.10.2005, Junioři - 11. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Saifer - Pochobradský, Hanus, Havelka, Muhlfait F., Šindler, Muhlfait J., Chlubna, Novotný M. I, Novotný M. II, Pleva, Sláma, Sobotka, Nedělka, Waserbauer, Dundáček, Merkl
1

Kotlík - Rýgl, Dvořák, Novák, Pekárek V., Lukačovič, Kružík, Mareček - Dolana, Dušátko, Blanár - Man, Vlk, Hrbatý J. - Krča, Hrbatý F., Rezek - Skála, Dzurik, Cína - Cirhan
4
Branky: 45. Sobotka (Pleva) - 14. Vlk (Man, Hrbatý J.), 39. Blanár (Dolana, Dušátko), 42. Lukačovič (Dušátko, Blanár), 57. Dolana (Rezek). Rozhodčí: Chlaň - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 8:5, navíc Sobotka (Žďár) 10 min. - Rezek (Jihlava) 10 min. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 96.