4:5
(1:1, 1:1, 2:3)

Junioři vezou dva body ze Znojma

28.10.2005 / Wally

V pátek pozdě večer odehráli jihlavští junioři další mistrovské utkání, kteří tentokráte zavítali na led Znojma. Utkání nabídlo vyrovnanou podívanou. Po první třetině byl stav 1:1. Dva góly viděli diváci i ve druhé části, z toho po jednom na každé straně. O výhře hostujícího týmu rozhodla až poslední třetina, když mladíci Dukly dokázali vstřelit tři branky, domácím se povedlo skórovat pouze dvakrát. Za Jihlavy se postupně trefili Michal Krča, Jiří Man, Filip Hrbatý, Martin Rýgl a Tomáš Dzurik.
28.10.2005, Junioři - 13. kolo

HC LERAM Orli Znojmo

Železný - Šindelář, Ratkovský, Geryk, Kouřil, Musil, Koktan, Kello, Purnoch, Hadrava, Veselý, Mališka, Týmal, Barák, Novák M., Vlašín, Odehnal
4

Štelmach - Rýgl, Dvořák, Novák P., Pekárek V., Chalupa, Kružík, Pekárek T. - Dolana, Dušátko, Blanár - Man, Vlk, Hrbatý J. - Krča, Hrbatý F., Skála - Kubík, Dzurik, Cína - Rezek
5
Branky: 3. Veselý (Geryk), 29. Purnoch (Týmal), 46. Hadrava (Veselý, Ratkovský), 60. Veselý (Hadrava) - 2. Krča (Skála), 29. Man (Dolana, Blanár), 47. Hrbatý F. (Skála), 50. Rýgl (Vlk, Pekárek V.), 51. Dzurik (Dolana, Man). Rozhodčí: Lerch - Dřínovský, Frydrych. Vyloučení: 7:7, navíc Rezek 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0.