3:5
(1:0, 1:3, 1:2)

Jihlava prodloužila svojí vítěznou sérii na 8 zápasů

06.11.2005 / Luban

Mladíci Dukly cestovali do Šumperka a chtěli si vítězstvím udržet první místo v tabulce. Domácí ale nebyli snadným soupeřem a po první třetině se ujali vedení 1:0. Pro Jihlavu se špatný úvod už stává nepsaným pravidlem a tak s otáčením utkání nemá nejmenší problém. Po druhé třetině se Dukla dostala do vedení, které vydrželo až do konce utkání. Na konečném výsledku 3:5 se podílel dvěma góly Adam Lukačovič. Jednu úspěšnou trefu si připsal Filip Hrbatý, Jan Hrbatý a Ondřej Cirhan.
06.11.2005, Junioři - 16. kolo

HK MD Šumperk

Zatloukal - Hanzalík, Patsch, Řehák, Navrátil, Rulíšek, Šedina, Pekr, Alka, Fischer, Piterka, Kubík, Janků, Koudelka, Šuk, Schwarz, Hlíňák, Kašpar
3

Svoboda - Rýgl, Dvořák, Novák, Pekárek V., Lukačovič, Chalupa, Cakl, Podhorský - Blanár, SKála, Dolana - Hrbatý J., Vlk, Man - Rezek, Hrbatý F., Krča - Dzurik, Cirhan, Cína
5
Branky: 17. Alka (Pekr), 34. Hanzalík (Navrátil, Janků), 43. Alka (Pekr, Fischer) – 26. Hrbatý F. (Dolana, Pekárek V.), 28. Lukačovič (Skála, Rýgl), 35. Lukačovič (Vlk, Hrbatý J.), 46. Hrbatý J. (Chalupa), 59. Cirhan (Dolana, Skála). Rozhodčí: Přikryl - Dědek, Kašík. Vyloučení: 8:10, navíc Vlk (Jihlava) 5 + do konce (TH). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120.