2:5
(1:2, 0:1, 1:2)

Po výpadku znovu výhra

20.11.2005 / Wally

Po nevydařeném pátečním utkání s Třebíčí odcestovali v neděli jihlavští junioři do města tatrovek, kde na ně čekala místní Kopřivnice. Jihlavané po první třetině vedli 2:1 zásluhou branek Ondřeje Cirhana a Jana Hrbatého. V druhé části přidal třetí branku Petr Vlk, který se do sestavy vrátil po jednozápasové absenci. V poslední třetině pak hosté potvrdili svojí výhru 5:2 díky brankám Jana Dušátka a Dalibora Skály.
20.11.2005, Junioři - 18. kolo

Kopřivnice

Horyl - Slovák, Pauliak, Veřmiřovský, Šofer, Horák, Fojtík, Sopuch, Sluštík J., Kocián, Lyčka, Hrubý, Nor, Ostrý, Jedlička, Kuchař, Klos, Hanzlík, Sluštík O., Hajdušek
2

Svoboda - Lukačovič, Dvořák, Novák, Pekárek, Kružík, Chalupa, Cakl, Podhorský - Dolana, Dušátko, Blanár - Vlk, Hollý, Hrbatý J. - Krča, Hrbatý F., Skála - Cirhan, Dzurik, Man
5
Branky: 20. Sluštík O., 41. Lyčka – 6. Cirhan (Dzurik, Lukačovič), 17. Hrbatý J. (Dušátko), 25. Vlk (Hrbatý J.), 54. Dušátko (Blanár), 60. Skála (Krča). Rozhodčí: Šír - Šimůnek, Vrdlovec. Vyloučení: 6:5, navíc Pauliak, Sluštík (oba Kopřivnice) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 79.