1:4
(0:1, 1:0, 0:3)

Boj o první místo pokračuje

27.11.2005 / Wally

Pro další mistrovské body cestovali jihlavští junioři na led Nového Jíčína. Jejich mise nakonec byla úspěšná. Po první třetině vedli Jihlavané 1:0, ve druhé části se domácím podařilo srovnat krok. Mladíci Dukly rozhodli zápas ve svůj prospěch díky dobře zvládnuté poslední třetině, kdy dokázali vstřelit tři branky a zvítězili 4:1. O jihlavské góly se postarali Pavel Suk, Martin Hollý, Michal Krča a Jaroslav Kružík. Jihlavští i tak nadále zůstávají na druhém místě, na vedoucí Třebíč ztrácejí pouhý bodík.
27.11.2005, Junioři - 20. kolo

HK Nový Jičín

Trval - Šimíček Ma., Andrýsek, Koloničný Mi., Hyžák, Valchář, Kojetínský - Štursa, Palacký, Tomášek - Macíček, Frais, Štěpják - Růžička, Melnar, Adamec
1

Svoboda - Rýgl, Dvořák, Plch, Pekárek V., Cakl, Kružík, Chalupa, Podhorský - Kubík, Hollý, Blanár - Suk, Vlk, Hrbatý J. - Krča, Hrbatý F., Skála - Dolana, Dzurik, Man
4
Branky: 38. Tomášek (Palacký) - 4. Suk (Rýgl, Dvořák) , 42. Hollý (Plch), 46. Krča (Hrbatý J., Hollý), 48. Kružík (Dzurík, Dolana). Vyloučení: 11:12, navíc Koloničný Mi., Šimíček Ma. (oba Nový Jičín) 10 min. - Suk (Jihlava) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 17:35 .