1:5
(0:3, 0:0, 1:2)

Z Prostějova s dobrou náladou

04.12.2005 / Wally

Junioři Dukly zajížděli v nedělním odpoledni do Prostějova, aby zde odehráli utkání 22. kola 1. ligy juniorů. Jihlavským mladíkům se převážně vydařila úvodní třetina, kdy po brankách Jiřího Mana, Jana Hrbatého a Filipa Hrbatého vedli 3:0. Domácí hokejisté čekali na gól až do poslední třetiny, dali však jen jeden. Hosté dokázali přidat další dva, když se trefil Stanislav Chalupa a Tomáš Dzurik. Jihlavané zvítězili v Prostějově 5:1 a i nadále jim patří první příčka v tabulce.
04.12.2005, Junioři - 22. kolo

LHK Jestřábi Prostějov

Mendl (12. Trojan, 16. Mendl) - Spurný, Ondrejkovič, Cik J., Mikeska, Čmela, Skácel, Prokop, Dvořák Jan, Kučera, Müller, Hanslíček, Entner, Franěk, Kryl, Lužmý, Kvapil, Cik L.
1

Svoboda - Lukačovič, Dvořák, Pekárek V., Chalupa, Kružík, Cakl - Dolana, Dušátko, Blanár - Hrbatý J., Vlk, Man - Krča, Hrbatý F., Skála - Dzurik
5
Branky: 42. Müller (Franěk) - 6. Man (Hrbatý J., Vlk), 12. Hrbatý J. (Man), 16. Hrbatý F. (Skála, Krča), 56. Chalupa (Krča), 58. Dzurik (Hrbatý J., Chalupa). Rozhodčí: Soldán - Kašík, Vysloužil. Vyloučení: 7:7, navíc Lužný (Prostějov) 10 min. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 71.