4:4
(2:0, 1:3, 1:1)

Jihlava klopýtla u posledního týmu

09.12.2005 / Wally

Na led posledního týmu tabulky 1. ligy juniorů odcestovala v pátek odpoledne vedoucí jihlavská Dukla. Jihlavané chtěli splnit roli favorita a z ledu Orlové si přivést dva body, domácí tým však chtěl tyto plány zhatit. Mladíci Dukly odehráli první třetinu špatně, po úvodní části prohrávali 2:0. Od druhé třetiny začali Jihlavané hrát svůj hokej a výsledek se dostavil. Střelecky se dvakrát prosadil Michal Blanár a navrátilec do sestavy Jan Rezek. V poslední části se trefil Jan Dušátko, přesto čtyři vstřelené góly stačili na pouhý bod. Orlová remizovala s Jihlavou 4:4.
09.12.2005, Junioři - 23. kolo

HC Orlová

Volf - Pytlík, Moroň, Pavlát, Peterek, Malý T., Trubka, Malý L., Glezgo, Csebek, Zigmund, Pavlas, Sypták, Komenda, Mikesz, Klečka, Široký
4

Svoboda - Dvořák, Chalupa, Novák, Pekárek V., Kružík, Cakl, Podhorský - Dolana, Dušátko, Blanár - Krča, Hrbatý F., Skála - Man, Dzurik, Rezek - Cína
4
Branky: 5. Mikesz (Zigmund), 19. Pavlas, 21. Moroň (Glezgo), 60. Glezgo (Mikesz) - 23. Rezek (Blanár), 25. Blanár (Dolana, Dušátko), 30. Blanár (Dušátko), 56. Dušátko (Blanár). Rozhodčí: Malíř - Jureček, Pala. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0.