2:2
(0:0, 1:2, 1:0)

Z Brna pouze s bodem

07.10.2005 / Luban

Po výrazné domácí výhře nad Kopřivnicí zajížděli dorostenci Dukly do Brna na těžké utkání proti Ytongu. Po bezbrankové první třetině se povedlo do dvougolového vedení dostat hostům z Vysočiny. Jenže domácí Ytong nesložil zbraně, do přestávky snížil skóre a v poslední třetině vyrovnal. Jihlava si tak odváží z Brna bod za remízu 2:2. Střelecky byl úspěšný Anatolij Protasenja a Ladislav Křípal.
07.10.2005, Dorostenci - 7. kolo

Ytong Brno

Otáhal - Bednář, Čelechovský, Dolníček, Fanta, Hemala, Jarůšek, Kabelka, Kadlec, Konečný, Lysoň, Popolanský, Pospíšil, Průdek, Rosenberg, Stehlík, Steiner, Štěpánek, Vychodil, Zítka, Žalud
2

Navrátil - Vacek, Hájek, Střecha, Staněk, Zelený J., Kolda, Zelený L. - Kuřítko J., Pometlo, Láznička - Říha, Polcar, Protasenja - Křípal, Kuřítko M., Malec - Dvořák, Klimeš, Kotlík
2
Branky: 37. Čelechovský, 52. Kabelka (Pospíšil) - 23. Protasenja, 28. Křípal (Klimeš). Rozhodčí: Mech - Held, Hudáček. Vyloučení: 5:7, navíc Říha (Jihlava) 10 min. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70.