2:2
(2:1, 0:1, 0:0)

Dorost Dukly vybojoval bod ve Frýdku

04.11.2005 / Jiří Man

V Dukle asi vzalo vedení na vědomí možnost bojovat o postup do extraligy a na zápas do Frýdku odjelo mužstvo s posilami z extraligové Třebíče. Obranu vyztužili jihlavský odchovanec Tomáš Hobza a Václav Jaroš. Mužstvo Jihlavy pak ve Frýdku sehrálo vyrovnaný zápas a domů si odvezlo bod za remízu 2:2. Branky Dukly vsítili Tomáš Hobza, který ve dvacáté minutě snižoval na 2:1, a Adam Pometlo, který sedm minut před koncem stanovil konečný výsledek na 2:2.
04.11.2005, Dorostenci - 15. kolo

Frýdek-Místek

Taťák - Krutil, Matzke, Valigura, Rajnoch, Vašenda, Krč, Kocourek, Kovář, Štochl, Stavinoha, Čibera, Hanus, Konečný, Střižík, Slovák, Ostřížek, Matysz, Jurčík, Trnka
2

Navrátil - Vacek, Hobza, Střecha, Jaroš, Zelený J., Kolda, Staněk - Říha, Pometlo, Protasenja - Dvořák, Polcar, Láznička - Kuřítko J., Klimeš, Kuřítko M. - Křípal
2
Branky: 11. Krutil, 14. Matysz (Ostřížek, Slovák) - 20. Hobza (Dvořák), 53. Pometlo (Láznička). Rozhodčí: Malíř - Kubičík, Štefková. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65.