8:1
(2:0, 1:1, 5:0)

S omi kusy z Orlové - to málokdo čekal

11.12.2005 / Jiří Man

V Orlové, kde v pátek juniorka Dukly uhrála pouze bod dopadl jihlavský dorost ještě hůř. Neuhrál ani bod a na osm branek domácích odpověděl pouze jednou, když ve druhé třetině snižoval Jakub Láznička na 2:1. Po druhé části vedla Orlová 3:1. Střelecky se domácí v poslední třetině prosadili ještě pětkrát a mohli se radovat z vítězství 8:1. Získali dva body a porazili jednoho z kandidátů na postup. Nálada jihlavského kolektivu na zpáteční cestě tak nebude zřejmě nejlepší.
11.12.2005 13:00, Dorostenci - 24. kolo

HC Orlová

Raszka - Sikora L., Červenka, Pasterný, Kubját, Drábek, Taska, Šurin, Sikora M., Mička, Novák J., Langer D., Slowik, Lapiš, Grepl, šedivý, Hrabčák, Novák M., Langer A.,
8

Navrátil - Vacek, Jaroš, Staněk, Střecha, Zelený J., Říha, Hájek - Pánek, Pometlo, Protasenja - Dvořák, Polcar, Láznička - Křípal, Kotlík, Kuřítko J. - Bašnar, Klimeš
1
Branky: 9. Langer A., 12. Mička (Šedivý), 23. Šedivý (Mička), 43. Novák J. (Šedivý, Hrabčák), 48. Šedivý, 51. Pasterný (Novák J.), 54. Novák J. (Šedivý), 58. Novák J. (Mička) - 22. Láznička (Střecha). Rozhodčí: Škrobák - Dočkal, Smilek. Vyloučení: 13:12. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.