6:4
(1:1, 4:2, 1:1)

Junioři stále čekají na výhru

03.09.2005 / Wally

V sobotním odpoledni 3. září zajížděli jihlavští junioři do Hradce Králové k dalšímu přípravnému zápasu. Úvodní třetina skončila remízou 1:1, domácí o své výhře rozhodli ve druhé třetině, když vsítili 4 branky, hosté kontrovali pouze dvakrát. V poslední části oba týmy přidaly po brance, a utkání tedy skončilo vítězstvím Hradce 6:4. Za Jihlavu se dvakrát trefil Filip Hrbatý, jednou Jan Hrbatý a Jan Dušátko.
03.09.2005, Přípravné zápasy juniorů - 9. kolo

Hradec Králové

Tomíček - Burdych, Marša, Spudil, Jelínek, Samec, Plíhal, Kopejtko, Hanousek - Dulovec, Čermák, Regner - Dvořák, Hloušek, Janoušek - Petružálek, Petr, Lučan - Vlašín, Šejnoha, Jirousek - Kosina, Šimoníček
6

Svoboda (Kotlík) - Mareček, Dvořák, Pekárek, Novák, Cakl, Kružík, Podhorský, Kochánek - Hrbatý J., Dušátko, Vlk, Krča, Skála, Rezek, Cirhan, Hrbatý F., Cína, Dolana, Dzurik, Holub
4
Branky Dukly: Dušátko (Hrbatý J.), Hrbatý J. (Dušátko), Hrbatý F., Hrbatý F. (Vlk).