6:5
(1:0, 2:3, 3:2)

Těsná prohra se Zvolenem

19.08.2005 / Wally

Ve druhém utkání v rámci turnaje Polygon cup sehrála Dukla zápas s celkem Zvolena. Utkání bylo velmi vyrovnané, domácí Zvolen vedl po první třetině 1:0. Jihlava poté však zabrala, a po gólech kapitána Oldřicha Bakuse, Ladislava Rytnauera a Daniela Hodka svítil na ukazateli po druhé části stav 3:3. Poslední třetina tedy měla rozhodnout o vítězi. Za Duklu se trefil znovu Bakus a Rostislav Malena. Zvolen však skóroval třikrát, a zvítězil tedy těsně 6:5, když si výhru zajistil díky třem využitým přesilovkám.
19.08.2005 15:30, Přípravné zápasy - 7. kolo

HKM Zvolen

6

Řehoř - Malena, Šmarda, Lupač, Duben, Staněk, Dobrovolný, Dvořák, Rýgl - Rytnauer, Bakus, Hodek - Říha, Altrichter, Čachotský - Lazorišák, Havel, Hlouch - Hrbatý, Dušátko, Polák - navíc Cmunt, Rezek, Ižvolt
5
Branky: 19. Weissmann (Velebný), 26. Plavucha (Cibuľa), 36. Štork (Šechný, Jasečko), 49. Plavucha (Babka), 56. Jasečko (Weissmann), 56. Cibuľa (Škuta, Babka) - 23. Bakus (Rytnauer), 34. Rytnauer (Bakus, Hodek), 39. Hodek (Bakus), 52. Bakus (Hodek), 59. Malena (Hodek). Samostatné nájezdy: 1:1. Diváci: 200.