3:3
(2:0, 1:2, 0:1)

Na závěr turnaje remíza

20.08.2005 / Wally

Do posledního duelu s polským Krakovem nastoupili jihlavští jen na 3 lajny, zkušenější hráči dostali volno, zahráli si tedy především mladíci. Dukla však nezačala příliš šťastně, ve 13. minutě prohrávala 2:0. Daleko lépe jí vyšla část druhá, když zásluhou Vladimíra Říhy a Ondřeje Poláka dokázali srovnat skóre. Krakov však stihl do druhé sirény ještě jednou udeřit, a tak šel do kabin s jednogólovým náskokem. V poslední třetině vyrovnal stav na 3:3 Tomáš Čachotský, a dal tak utkání konečnou podobu.
20.08.2005 12:30, Přípravné zápasy - 8. kolo

ComArch Cracovia

3

Řehoř - Malena, Lupač, Duben, Staněk, Dobrovolný, Rýgl - Říha, Cmunt, Čachotský - Hrbatý, Dušátko, Ižvolt - Rezek, Polák, Lazorišák
3
Branky: 2. Piotrowski, 13. Woznik, 39. Piotrowski - 25. Říha, 31. Polák, 48. Čachotský. Samostatné nájezdy: 1:0. Diváci: 80.