6:1
(3:0, 2:0, 1:1)

Z Prostějova s nehezkým přídělem

17.02.2006 / Wally

Bez zraněného Lubomíra Vaškoviče odjeli jihlavští junioři bojovat o body do Prostějova. Mladíkům Dukly se vůbec nepovedla úvodní třetina, kterou prohráli 3:0. Ve druhé části přidali junioři Prostějova další dvě branky a stav po čtyřiceti minutách byl 5:0. Jihlavané dokázali v poslední třetině vstřelit pouze čestný úspěch zásluhou Romana Dolany, a tak si domů odvezli vysokou porážku 6:1. Před druhou Třebíčí mají sice náskok pěti bodů. ale také o dva zápasy více.
17.02.2006, Junioři - 33. kolo

LHK Jestřábi Prostějov

Švach - Ondrejkovič, Hliňák, Čmela, Skácel, Dvořák, Müller, Hanslíček, Jakeš, Entner, Franěk, Kryl, Lužný, Kvapil, Cik
6

Svoboda - Giba, Lukačovič, Pekárek, Novák, Cakl, Kružík, Chalupa, Kochánek - Vlk, Dušátko, Hrbatý J. - Krča, Hrbatý F., Blanár - Dolana, Dzurik, Man - Cína
1
Branky a nahrávky: 3. Hliňák (Skácel, Franěk), 12. Ondrejkovič, 14. Hliňák (Franěk), 23. Cik (Hliňák), 40. Cik (Franěk), 56. Lužný (Hliňák, Franěk) - Dolana (Lukačovič). Rozhodčí: Lerch - Frydrych, Pospíšil. Vyloučení: 6:6, navíc Jakeš, Dvořák (oba Prostějov) 10 min. - Giba (Jihlava) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 37. Střely na branku: 28:29. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.