0:6
(0:2, 0:1, 0:3)

Znojmo - Dukla 0:6, bubeníci "Dobrý"

26.02.2006 / Jiří Man

Tempo zápasu udávali "bubeníci" domácích. Znojmu na rozdíl od Jihlavy toto tempo nevyhovovalo a po první třetině svítilo na kostce nad ledem i díky Novotnému v brance Dukly skóre 0:2. Domácí se trápili, místo hokeje diskutovali a ve druhé části se nechali často zbytečně vylučovat. Jihlavští chtěli vyhrát a zvítězili. Konečné skóre 0:6, nenasvědčovalo tomu, že se hrálo o první místo v tabulce a postup do nejvyšší soutěže. Nejlepší výkon ve znojemských barvách podali bubeníci : vydrželi opravdu celých 60. minut. Extrémem tohoto zápasu bylo opravdu mnoho vyloučených. Dorostenci Dukly vyhráli, vedou tabulku a o svém osudu mohou rozhodnout sami. Ve čtvrtek je na HZS v Jihlavě čeká mužstvo Havířova........
26.02.2006, Dorostenci - 36. kolo

HC LERAM Orli Znojmo

Réda - Smutný, Koza, Klíma, Hoferek, Trojan, Kovalský, Duba, Černý, Česnek, Rosendorf, Korbel, Stehlík, Trnka, Chrástel, Podzemský, Pláněk, Obdržálek, Koblížek, Lattner, Havlík
0

Novotný - Zelený, Šustr, Staněk, Sobotka, Střecha Říha, Vacek, Kolda - Kuřítko J., Pometlo, Protasenja - Dvořák, Zeman, Láznička - Pánek, Polcar, Březina - Kotlík, Hadrava
6
Branky a nahrávky: 5. Polcar (Pánek), 6. Pometlo (Kuřítko), 26. Zeman (Zelený), 48. Hadrava (Březina, Pánek), 59. Kuřítko J. (Kolda, Vacek), 60. Dvořák (Kotlík, Kuřítko J.). Vyloučení: 17:15, navíc Lattner, Rosendorf (oba Znojmo) 10 min., Smutný (Znojmo) 5 + do konce - Březina (Jihlava) 5 + do konce, Zelený (Jihlava) do konce. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 21:33. Průběh utkání: 0:6.