2:4
(0:3, 2:1, 1:0)

Dorost svou pozici neustál - trumfy drží Havířov

02.03.2006 / Jiří Man

Již ve čtvrtek sehráli dorostenci Dukly další zápas své soutěže. Soupeřem jim byl celek Havířova. V utkání šlo o mnoho - vítězství či remíza mohla domácím přiblížit extraligu na dosah. Havířovští se ale ukázali jako velice zdatný soupeř. Domácí do zápasu nastoupili velice nesměle, zakřiknutě, s respektem. A soupeři tato hra domácích vyhovovala. Po první třetině vedli hosté 0:3 a když své vedení ve 3. minutě druhé třetiny zvýšili na 0:4, bylo pro domácí opravdu zle. Ti ještě do konce druhé části snížili brankami Protasenji na 2:4, ale to bylo v utkání vše. V poslední části se již skóre nezměnilo. Vítězstvím se tak Havířov bodově dotáhl na celek Dukly a v závěrečném účtování mohou hrát podstatnou roli vzájemné zápasy - a ty mají havířovští lepší.
02.03.2006 17:30, Dorostenci - 37. kolo

Novotný - Zelený J., Šustr, Staněk, Sobotka, Říha, Střecha, Vacek, Kolda - Kuřítko J., Pometlo, Protasenja - Dvořák, Zeman, Láznička - Polcar, Hadrava, Březina - Pánek
2

AZ Heimstaden Havířov

Trenčan - Joch, Kopáč, Haas, Klimša, Poláček, Kopel, Urbánek, Říčka, Blucha, Krutil, Křivohlávek, Bursík, Kameník, Jindřich, Talián
4
Branky a nahrávky: 35. Protasenja (Pometlo), 36. Protasenja (Pometlo, Kolda) - 5. Křivohlávek (Haas), 13. Bursík (Kopáč), 18. Říčka (Haas), 23. Kopáč. Rozhodčí: Kubeš - Klouda, Taschmichal. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 22:19. Průběh utkání: 0:4, 2:4.