2:4
(1:2, 1:0, 0:2)

V přípravném souboji dvou prvoligistů uspěla Dukla

11.08.2006 / Wally

Jihlavští hokejisté porazili v přípravě na novou prvoligovou sezónu Berounské Medvědy 4:2. Úvodní třetinu vyhrála Dukla dvěma góly Jonáše Fiedlera 2:1, ve druhé domácí srovnali, ale závěrečná část už opět patřila Jihlavě. Devět minut před koncem vrátil vedení na stranu svého týmu Marián Havel a v 55. minutě pečetil výhru Dukly Jan Dušátko. V dalším zápasovém testu se jihlavští hokejisté představí domácímu publiku. Na HZS přivítají v úterý 15.srpna od 17:30 prvoligovou brněnskou Kometu.
11.08.2006 11:00, Přípravné zápasy - 2. kolo

Medvědi Beroun 1933

2

Řehoř - Šmarda, Chvátal, Dobrovolný, Kuchyňa, Duben, Drgoň, Lukačovič, Zigmund, Plch - Rytnauer, Bakus, Horský - Altrichter, Fiedler, Lazorišák - Dušátko, Hrbatý, Polák - Havel, Tkáč
4
Branky a nahrávky: 16. Filip (Čížek), 23. Zajíc (Kameš, Filip) - 11. Fiedler (Horský), 17. Fiedler, 51. Havel (Lazorišák), 55. Dušátko. Vyloučení: 10:16. Diváci: 102. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.