9:3
(3:0, 1:1, 5:2)

Jihlavané platili za svojí nedisciplinovanost

30.09.2006 / Wally

V sobotním odpoledni odehráli jihlavští junioři další extraligové utkání, soupeřem jim byl celek Opavy. Mladíky Dukly vedl zaskakující trenér dorostu František Zeman. Slezanům se povedl vstup do utkání, kdy brzy vedli, po úvodní třetině byl stav 3:0. Hosté se poprvé prosadili až ve druhé třetině. Domácímu celku se i nadále dařily přesilové hry, ve kterých se celkově prosadili pětkrát. Po šedesáti minutách svítilo na ukazateli skóre 9:3. Za Jihlavany se dvakrát prosadil Jakub Komůrka a jednou se trefil Pavel Suk.
30.09.2006, Extraliga juniorů - 9. kolo

HC Slezan Opava

Eršek (54. Vašut) - Vrabel, Dalecký, Plachký, Čermák, Gulda, Plánovský, Tichý, Herman, Jurdič, Gebauer, Polok, Havlíček, Vlašánek, Macíček, Kocián, Wolf, Chalupa, Blaga, Mlýnek
9

Novotný (42. Zour) - Pekárek, Novák, Čintala, Zelený, Cakl, Kružík, Rašner, Vacek - Tkáč, Suk, Vlk - Dolana, Komůrka, Man - Dzurik, Otčenáš, Kuřítko - Cirhan, Kotlík, Kochánek
3
Branky a nahrávky: 2. Chalupa, 10. Chalupa (Vlašánek, Herman), 17. Wolf (Jurdič, Gulda), 29. Jurdič (Kocián), 42. Vrabel (Chalupa), 50. Chalupa (Vlašánek, Herman), 51. Mlýnek (Jurdič, Plánovský), 51. Kocián (Havlíček), 53. Herman (Vlašánek, Chalupa) - 26. Suk (Dolana), 54. Komůrka (Tkáč, Zelený), 59. Komůrka (Kuřítko, Tkáč). Rozhodčí: Mikula - Eremka, Šedina. Vyloučení: 13:16, navíc Plachký (Opava) 10 min. OT, Jurdič (Opava) 5 + do konce, Eršek (Opava) 5 + do konce - Čintala (Jihlava) 10 min. OT, Kotlík (Jihlava) 5 + do konce. Využití: 5:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 47:15. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1, 9:3.