4:5
(1:3, 2:0, 1:2)

Důležitá výhra v Havířově

27.11.2006 / Wally

K dohrávce 13. kola cestovala jihlavská juniorka k důležitému zápasu na led předposledního Havířova. Mladíci Dukly položili základ ke třem bodům již v první třetině, kdy se trefil Jiří Burian a dvakrát kapitán Petr Vlk. Hosté tak po úvodní dvacetiminutovce vedli 3:1. Ve druhé části sice domácí srovnali krok, ale poslední slovo patřilo Jihlavanům. Důležité tři body za vítězství 5:4 vystřelil v 58. minutě Petr Navrátil.
27.11.2006, Extraliga juniorů - 13. kolo

AZ Heimstaden Havířov

Saifr (16. Kolbert) - Kalečík, Byrtus, Zimmer, Raszka, Grimm, Kollár - Říčka, Dušek, Lukaštík, Sztefek, Majerek, Janků, Florián, Giesel, Hanzl, Protasenja
4

Novotný - Pekárek, Hobza, Čintala, Kaláb, Novák, Zelený, Kružík - Dolana, Vlk, Tkáč - Burian, Komůrka, Burian - Oertel, Dzurik, Man - Kochánek
5
Branky a nahrávky: 6. Sztefek (Kalečík, Florián), 24. Florián (Kalečík), 29. Kollár (Kalečík, Florián), 54. Lukaštík (Raszka, Byrtus) - 4. Burian (Navrátil), 14. Vlk (Pekárek), 16. Vlk (Dolana, Tkáč), 43. Tkáč (Vlk, Oertel), 58. Navrátil (Komůrka, Burian). Rozhodčí: Šír - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 8:9, navíc Kollár (Havířov) 10 min. OT. Využití: 4:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 44:40. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.