9:3
(4:1, 3:0, 2:2)

Junioři ve Vítkovicích neuspěli

23.11.2006 / Wally

18. září si jihlavští junioři vezli z Vítkovic tři body za výhru 5:0, ve čtvrtek v rámci 23. kola se jim podobný výsledek zopakovat nepovedlo. Domácí o svém vítězství rozhodli v první třetině, kterou vyhráli 4:1, za hosty se dokázal trefit Petr Navrátil. Hokejisté ze severu Moravy i nadále kontrolovali vývoj utkání, ve druhé části přidali tři branky. V poslední třetině se mladíci Dukly dokázali dvakrát prosadit, když se poprvé trefil Matthias Oertel a v závěru zápasu i Marek Tkáč. Vítkovice nakonec porazily Jihlavu 9:3.
23.11.2006, Extraliga juniorů - 23. kolo

HC Vítkovice Ridera

Vošvrda - Falter, Hartmann, Dudáš, Hrubý, Voráček, Mlynář, Ledvoň - Valchař, Szturc, Velecký - Káňa, Maliník, Bursík - Noga, Olšar, Klimša - Kara
9

Zour (16. Novotný) - Vacek, Čintala, Cakl, Kružík, Novák, Pekárek, Kochánek, Zelený - Navrátil, Komůrka, Tkáč - Man, Dzurik, Dolana - Kotlík, Cirhan, Kuřítko, - Oertel
3
Branky a nahrávky: 4. Velecký (Valchař), 6. Velecký (Szturc), 14. Maliník (Káňa), 16. Bursík (Káňa), 33. Valchař (Szturc, Velecký), 36. Klimša (Noga, Olšar), 37. Káňa (Maliník), 56. Dudáš (Klimša), 57. Maliník (Káńa, Mlynář) - 5. Navrátil (Tkáč, Komůrka), 50. Oertel (Navrátil, Dolana), 57. Tkáč (Komůrka). Rozhodčí: Husička - Tuizal, Hlavatý. Vyloučení: 9:11. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 8:2, 8:3, 9:3.