9:4
(5:1, 2:3, 2:0)

O vítězství Zlína rozhodla první třetina

14.12.2006 / Wally

Ve čtvrtek 14. prosince cestovali jihlavští mladíci na led druhého Zlína, aby odehráli svůj další mistrovský zápas. První třetina jim však vůbec nevyšla podle představ, domácí jí vyhráli 5:1. Ve druhé části Jihlavané zabrali a dokázali vstřelit tři branky, když se podruhé v zápase trefil Petr Navrátil, Marek Tkáč a Jiří Man, byl stav po čtyřiceti minutách 7:4. V poslední dvacetiminutovce přidali junioři Zlína další dvě branky a stanovili tím konečný výsledek na 9:4.
14.12.2006, Extraliga juniorů - 29. kolo

Berani Zlín

Sedláček - Beňa, Bořura, Jordán, Karlíček, Magušin, Matula, Přikryl - Brunec, Bula, Goiš, Jurík, Korčák, Matějka, Mikšovský, Okénka, Ondráček, Suk, Vaněk, Vlach
9

Zour (14. Kochánek Matěj) - Novák, Pekárek, Cakl, Posmyk, Vacek, Kochánek Martin, Šustr - Tkáč, Dzurik, Dolana - Man, Komůrka, Navrátil - Kuřítko, Pometlo, Oertel - Kotlík
4
Branky a nahrávky: 4. Vaněk (Suk), 12. Magušin (Mikšovský, Bula), 12. Karlíček (Jurík), 14. Bořuta (Vaněk), 19. Mikšovský (Magušin), 32. Bula (Jordán), 40. Vlach (Magušin), 52. Korčák, 57. Matějka (Jurík) - 13. Navrátil, 29. Navrátil (Man), 31. Tkáč (Man, Dolana), 35. Man (Tkáč, Dolana). Rozhodčí: . Vyloučení: 8:11, navíc Přikryl (Zlín) 10 + do konce - Pekárek (Jihlava) 10 min. OT. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 55:23. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:3, 6:3, 6:4, 9:4.