8:1
(2:0, 3:0, 3:1)

Dorost si bez problémů poradil s Novým Jičínem

16.02.2007 / Wally

V pátek odpoledne zavítal do Jihlavy celek Nového Jičína, aby zde odehrál 32. kolo dorostenecké ligy. Domácím se povedl vstup do utkání, když se ve 2. minutě prosadil Libor Střecha. Na konci první dvacetiminutovky se v přesilovce trefil Michael Polcar a když tento hráč skóroval i podruhé svítil na ukazateli stav 4:0. Hosté se do šancí dostávali jen sporadicky, přesto se ve 48. minutě dočkali čestného úspěchu, když Křesťan snížil na 1:6. Mladíci Dukly nakonec dovedli utkání do zdárného konce a po vítězství 8:1 si do tabulky připsali další dva body.
16.02.2007 13:15, 1. liga dorostu skupiny C - 32. kolo

Navrátil (41. Šťastný) - Kvasnička, Šustr J., Rosendorf, Musil, Kolda, Šustr A., Poletin, Cirhan - Dvořák, Pometlo, Vysloužil - Polcar, Zeman, Kuřítko - Střecha, Mikeš, Matějka - Brabec, Pěška, Přidal
8

HK Nový Jičín

Kozák - Hub, Káňa, Bajer, Hradil - Křesťan, Byrtus, Částečka - Vlček, Martinčík, Běčák - Marek J., Marek M., Kývala - Koryčanský M., Šatrán
1
Branky a nahrávky: 2. Střecha (Mikeš), 20. Polcar (Zeman, Musil), 24. Zeman (Polcar), 28. Polcar (Musil), 38. Pometlo, 41. Kuřítko, 53. Pěška (Kuřítko), 57. Kuřítko (Zeman) - 49. Křesťan (Hub). Rozhodčí: Pokorný - Bohatý, Jeletz. Vyloučení: 7:11, navíc Vlček (Nový Jičín) 10 min. OT + do konce, Častečka (Nový Jičín) 10 min. OT. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 85. Střely na branku: 64:7. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1.