1:8
(0:2, 0:4, 1:2)

Jiný soupeř, výsledek stejný

18.02.2007 / Jiří Man

V pátek naložili 8:1 Novému Jičínu, v neděli stejným výsledkem - 8:1, dokázali bodovat na ledě Frýdku Místku. První polovina druhé části ligy dorostu tak na čele tabulky žádné změny nepřinesla. Na špici je Šumperk a Jihlava, potom dlouho nic ..........a pak ti další. Do konce zbývá odehrát sedm kol. V nedělním utkání se po delší době střelecky prosadil dvakrát skórující Luděk Dvořák, po dvou brankách přidali i Martin Kuřítko a Adam Zeman, jednou skórovali Adam Pometlo a Libor Střecha.
18.02.2007, 1. liga dorostu skupiny C - 33. kolo

Frýdek-Místek

Rudl - Ružbašan, Meca, Měkýš, Kimla, Hanus, Urbaczka, Horák, Blahuta, Dohnal, Twardzik, Alina, Mičulka, Dubčák, Balcar, Čibera, Miček, Bret, Herman, Slípek, Fiala
1

Navrátil (41. Feldman) - Kvasnička, Šustr J., Rosendorf, Musil, Kolda, Šustr A. - Dvořák, Pometlo, Vysloužil - Polcar, Zeman, Kuřítko - Střecha, Pěška, Matějka - Brabec
8
Branky a nahrávky: 44. Twardzik (Dubčák) - 1. Dvořák (Pometlo), 2. Střecha (Matějka), 26. Dvořák (Pometlo), 32. Pometlo (Vysloužil, Šustr J.), 34. Kuřítko (Polcar), 40. Zeman, 47. Zeman (Rosendorf), 58. Kuřítko (Musil). Vyloučení: 7:6. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 19:41 Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:8.

František Zeman (Dukla): "Utkání se pro nás vyvíjelo od začátku dobře. Ve druhé minutě jsme vedli 2:0 a mohli jsme hrát v klidu svoji hru. Zápas jsme měli pod kontrolou. Ve druhé třetině jsme přidali další branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Třetí část se dohrávala víceméně z povinnosti."