2:3
(1:0, 1:2, 0:1)

Trápení skončilo sedm minut před koncem

09.03.2007 / Jiří Man

Jihlavští dorostenci sehráli v pátek odpoledne další utkání své soutěže na ledě nedalekého Havlíčkova Brodu. A bylo to těžší než se čekalo. Domácí se svého soupeře nezalekli a svou hrou jihlavským cestu za dalšími body pořádně znepříjemnili. Brodští v utkání dvakrát vedli a i přes množství gólových šancí Dukly byl stav zápasu po dvou třetinách 2:2. Vítěze utkání tak určila až 53. minuta, ve které se po nahrávce Ondřeje Malce střelecky prosadil Adam Pometlo. Jeho branka se stala vítěznou a jihlavští dorostenci si za vítězství 3:2 připisují do tabulky další 2 body.

Další utkání sehrají jihlavští v neděli, kdy na domácím ledě hostí mužstvo Prostějova.

09.03.2007, 1. liga dorostu skupiny C - 37. kolo

HC Rebel Havlíčkův Brod

Slavík - Němec, Drahozal, Semrád, Musil, Šíma, Křehlík, Čapek, Kadlec, Milfait, Kubát, Varga, Ondráček, Lobo, Doležal, Brukva, Novák, Havel, Stloukal, Honza
2

Novotný - Kvasnička, Šustr A., Rosendorf, Musil, Kolda, Šustr J. - Malec, Pometlo, Vysloužil - Polcar, Zeman, Kuřítko - Brabec, Pěška, Matějka
3
Branky a nahrávky: 2. Kadlec (Milfait), 29. Varga (Ondráček) - 27. Malec (Pometlo, Vysloužil), 30. Zeman (Matějka), 53. Pometlo (Malec). Rozhodčí: Červenák - Ježek, Plch. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 19:42. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.