4:3
(2:1, 1:1, 1:1)

Smolná prohra v Třinci

22.01.2007 / Wally

V rámci 37. kola juniorské extraligy skupiny B cestovali jihlavští mladíci v pondělí do Třince. Domácí odehráli první třetinu lépe než hosté, do vedení šli ve 14. minutě, na rozdíl dvou branek zvýšil v minutě 17. Toman. Jiskřičku naděje vykřesal v poslední minutě úvodní části Jakub Komůrka. Ve 25. minutě vyrovnal Ondřej Cirhan a začínalo se od znovu. Mladí Oceláři však dokázali přidat dvě branky, naproti tomu Jihlavané skórovali pouze jednou, v 56. minutě snižoval svým druhým gólem Jakub Komůrka na 4:3. Vyrovnat již mladíci Dukly nestihli a odjíždějí z Třince bez bodu za porážku 3:4.
22.01.2007, Extraliga juniorů - 37. kolo

HC Oceláři Třinec

Šrámek - Hoďa, Rangl, Kania, Vydra, Vrána, Dóczy - Pánik, Böhm, Dvorčák, Haas, Vrba, Toman, Hinďoš, Petrek, Hampl, Škatula, Grofek, Samiec
4

Novotný - Klíma, Pekárek, Čintala, Cakl, Posmyk, Vacek - Vlk, Vach, Navrátil - Dolana, Man, Oertel - Komůrka, Kochánek, Cirhan
3
Branky a nahrávky: 14. Škatula (Vydra), 17. Toman (Samiec, Dóczy), 37. Pánik (Haas, Vrba), 43. Vrba (Pánik, Dóczy) - 20. Komůrka (Dolana, Čintala), 25. Cirhan (Dolana, Man), 56. Komůrka (Dolana, Man). Rozhodčí: Smeták - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 40:41. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3.