2:3
(0:1, 0:2, 2:0)

Naděje žije! Junioři v Havířově vyhráli

17.02.2007 / Jakub Mezlík

Důležité utkání v boji o záchranu sehráli jihlavští junioři v sobotu na ledě Havířova. Duklu poslal do vedení již ve druhé minutě Matthias Oertel. Náskok mohl ještě v první třetině zvýšit Komůrka, neproměnil však trestné střílení. Během necelých dvou minut v prostřední části pak zvýšili náskok svými góly Roman Dolana a Petr Vlk. Domácí sice v závěru mohutně dotahovali, ale povedlo se jim vstřelit jen dvě branky, které již na zisk bodu nestačili. Jihlava tak získává všechny tři.
17.02.2007, Extraliga juniorů - 43. kolo

AZ Heimstaden Havířov

Kolbert - Zimmer, Koma, Kollár, Raszka, Novák, Kudláček, Jurčík - Giesel, Sztefek, Florián - Hučko, Majerek, Dušek - Maruna, Říčka, Lukaštík - Capcara
2

Novotný - Čintala, Mrkvička, Pekárek, Martinka, Klíma, Cakl, Novák, Zelený - Tkáč, Vach, Navrátil - Dolana, Man, Vlk - Oertel, Komůrka, Kotlík
3
Branky a nahrávky: 47. Giesel (Capcara), 53. Sztefek (Giesel) - 2. Oertel (Man), 25. Dolana (Vlk, Martinka), 26. Vlk (Dolana). Rozhodčí: Mikula - Račák, Tuizal. Vyloučení: 9:12, navíc Čintala (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 140. Střely na branku: 42:37. Průběh utkání: 0:3, 2:3.