6:4
(0:2, 4:1, 2:1)

Dorost si připsal první body

02.09.2007 / Wally

V neděli v pravé poledne začal druhý mistrovský zápas jihlavských dorostenců, kteří hostili celek Kladna. Domácím se úvod podobně jako v sobotu nepovedl, po první části prohrávali 0:2. Do druhé dvacetiminutovky vlétli mladíci Dukly jako uragán, když během šesti minut otočili skóre zápasu na 3:2, když se dvakrát prosadil David Musil a jednou Štěpán Zídek. Jednogólový náskok udrželi domácí i do konce třetiny. Na začátku poslední třetiny sice hosté vyrovnali, ale když v 59. minutě do prázdné branky zvyšoval Štěpán Zídek na 6:4, bylo o vítěz rozhodnuto.
02.09.2007 12:00, Extraliga dorostu - 2. kolo

Klimeš - Šidlík, Brychta, Musil D., Cirhan, Hejl, Kolda, Kvasnička - Matějka, Kuřítko, Pěška, Musil J., Malec, Zídek, Vysloužil, Zeman, Polcar, Mikeš
6

Rytíři Kladno

Ilašenko (37. Lejsek) - Šmíd, Jupa, Steigauf, Hanzel, Motejlek, Vrba, Kužel, David - Obr, Čurda, Doskočil, Sekáč, Csanyi, Havlíček, Hošek, Strnad, Máša, Lipold, Stach, Plaček
4
Branky a nahrávky: 21. Musil D. (Vysloužil), 24. Musil D. (Zeman), 27. Zídek (Vysloužil), 37. Malec (Zídek), 46. Vysloužil (Zídek), 59. Zídek - 6. Strnad (Plaček), 10. Máša (Šmíd), 40. Havlíček (Čurda, Máša), 44. Plaček. Rozhodčí: Vampola - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: 21:44. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:4, 6:4.

Reportáž ze zápasu není k dispozici.

František Zeman (HC Dukla Jihlava): „Utkání bylo velmi těžké, začátek zápasu nám podobně jako včera nevyšel. Ukázali jsme ale více vůle po vítězství a těm deseti klukům kteří zápas dohrávali patří zasloužený dík."