3:2sn
(0:0,1:0,1:2 - 0:0 - 1:0)

Dorostenci sahali v Hradci po třech bodech, nakonec mají jeden

20.12.2008 / Wally

S cílem bodovat odjeli jihlavští dorostenci do Hradce Králové. Jako první šli však do vedení domácí, když se ve 36. minutě prosadil Filip. Svěřencům Františka Zemana vyšel nástup do třetí části, ve 43. minutě Ondřej Pěška vyrovnal, ve 49. poslal Jihlavany do vedení Jakub Brychta. Východočeši však pět minut před koncem normální hrací doby vyrovnali zásluhou druhé branky Daniela Filipa. V samostatných nájezdech se štěstí přiklonilo na stranu domácích. Hradečští brali dva body, mladíci Dukly pouze bod.
20.12.2008 14:30, Extraliga dorostu - 33. kolo

Hradec Králové

Pavelka - Bodnár, Pištora, Čáp, Pánek, Červený, Poláček - Hradecký, Ropický, Vlček, Gabriel, Ouzký, Půlpán, Valášek, Havelka, Filip, Stříteský
3

Šťastný - Šidlík, Martínek, Zadražil, Tichý, Pavlas - Brychta, Svobodník, Matějka, Štěpán, Musil, Kret, Pěška, Brabec, Zídek, Kasalý, Mikeš
2
Branky a nahrávky: 36. Filip, 55. Filip (Valášek, Bodnár), rozhodující nájezd Půlpán - 43. Pěška, 49. Brychta (Zídek) . Rozhodčí: Stolín - Lučan, Šmika. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 40:31. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.