2:4
(0:2, 0:1, 2:1)

Ze Šumperka veze dorost tři body

24.01.2009 / Wally

Dorostenci po výhře 4:2 na ledě Šumperku i nadále živí naději na postup do play-off. Jihlavští mladíci střelecky ovládli úvodní dvacetiminutovku, když se ve 12. minutě trefil Patrik Přidal a o šest minut později Filip Matějka. Ve druhé části se znovu prosadili jen hosté, třetí a jak se nakonec ukázalo vítězný gól vsítil ve 32. minutě Filip Kasalý. V polovině poslední třetiny zvyšoval už na 4:0 Roman Mikeš. Domácí v závěru zápasu už jen korigovali na konečných 4:2 ve prospěch Dukly.
24.01.2009 13:00, Extraliga dorostu - 40. kolo

HK MD Šumperk

Hoffmann - Drábek, Feledík, Fořt, Soos, Navrátil, Geweise, Kašpar - Prokopec, Kohout, Pezda, Holinka, Vachutka, Tomiga J., Tomiga S., Kovář, Řehák, Bartoš, Kastner
2

Rittich - Hlaveš, Tichý, Šidlík, Martínek, Pekárek, Pavlas - Brychta, Matějka, Štěpán, Musil, Pěška, Zídek, Kasalý, Mikeš, Kret, Přidal
4
Branky a nahrávky: 55. Vachutka (Prokopec, Řehák), 56. Fořt (Vachutka, Pezda) - 13. Přidal (Martínek, Hlaveš), 18. Matějka (Brychta, Štěpán), 33. Kasalý (Pekárek, Zídek), 50. Mikeš (Zídek, Pěška). Rozhodčí: Přikryl - Kašík, Trunečka. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 16:27. Průběh utkání: 0:4, 2:4.