14.09.2009, Noen Extraliga juniorů - 3. kolo

Vošvrda - Slavík, Prokop, Pastor, Kovář, Voráček, Žvatora - Řehák, Roman, Szturc - Vrána, Maliník, Seidler - Slovák, Kolouch, Kucsera - Galajda, Včíslák, Chomič
9

Navrátil (31. Rittich) – Posmyk, Jaroš, Rosendorf, Šustr, Zelený, Randa – Němec, Polcar, Vysloužil – Malec, Zeman, Kuřítko – Dvořák, Pometlo, Kasalý – Hubata, Kotlík.
2
Branky a nahrávky: 1. Szturc (Roman), 10. Kucsera (Slovák), 25. Kucsera (Kolouch), 30. Řehák, 32. Vrána (Maliník, Seidler), 47. Žvátora (Szturc), 49. Roman (Szturc), 56. Vrána (Seidler, Maliník), 60. Maliník (Vrána) - 9. Jaroš (Kotlík, Polcar), 44. Malec (Vysloužil, Jaroš). Rozhodčí: Klimecký - Vengřín, Kašík. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 39:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 9:2.

Po první třetině byla ztráta Dukly jenom jednogólová. Vítkovice vedly těsně 2:1. „Odehráli jsme zatím asi nejlepší třetinu v extralize. Jenomže přišly dvě zbytečné hrubky a soupeř nám odskočil,“ smutnil trenér. „Ve druhé třetině jsme pak začali kupit chybu za chybou a za stavu 5:1 už se s utkáním těžko něco dělá,“ dodal.

V závěrečném dějství inkasovala Jihlava ještě čtyřikrát, oproti tomu sama dokázala vstřelit pouhý jeden gól. „Vítkovice první dva zápasy prohrály, takže stáhly z áčka kluky narozené v roce 1989 a na jejich hře to bylo hodně znát,“ vysekl poklonu domácím Totter. „Zatím jsme měli soupeře, kteří loni patřili ke špičce extraligy. Ale v pátek už musíme vyhrát,“ zmínil utkání s Porubou.