16.10.2009, Noen Extraliga juniorů - 15. kolo

Hanuska (12. Gleich, 21. Hanuska) - Špok, Pindur, Spusta, Lužný, Poláček, Mládenka, Burzala - Procházka, Ružbašan, Zuber, Vaněk, Šimkovič, Barčák, Voznica, Motyka, Blažej, Bystroň
3

Navrátil – Posmyk, Zelený, Šidlík, Jaroš, Cirhan, Randa, Šustr, Rosendorf – Dvořák, Pometlo, Kasalý – Mikeš, Polcar, Vysloužil – Vondráček, Kotlík, Malec
6
Branky a nahrávky: 2. Voznica (Spusta), 28. Mládenka (Bystroň, Burzala), 54. Procházka (Spusta, Zuber) - 2. Kotlík (Vondráček), 9. Dvořák (Pometlo), 12. Dvořák (Pometlo, Zelený), 13. Posmyk (Dvořák), 19. Zelený (Malec, Kotlík), 23. Kotlík. Rozhodčí: Husička - Tuzial, Řezáč. Vyloučení: 4:13, navíc Posmyk 10 min. OT., Cirhan (oba JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 37:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6, 3:6.

O svém úspěchu rozhodli mladíci Dukly už v první třetině, kterou vyhráli vysoko 5:1: „Byli jsme lepší po všech stránkách,“ pochvaloval si hru svých svěřenců Kuchyňa.

Ve druhé třetině už se brankostroj jihlavského týmu zastavil. Obě mužstva v ní skórovala pouze jednou. „Měli jsme moc vyloučených. Hráli jsme snad patnáct minut v oslabení. Ale soupeři jsme přesto dovolili jenom jeden gól,“ oddechl si trenér.

Závěrečné dějství skončilo vítězstvím Poruby 1:0, což ale na úspěchu Dukly nemohlo nic změnit. „Jsem moc spokojený. A doufám, že s takovou koncentrací nastoupíme i v sobotu proti Zlínu. Pak věřím, že i v tomhle souboji můžeme bodovat,“ byl přesvědčený Kuchyňa.