4:14
(1:6, 2:4, 1:4)

Mladší dorost nastřílel Třebíči 14 gólů!

25.10.2009 / Jakub Mezlík

Mladší dorostenci jihlavské Dukly si v neděli zastříleli na ledě Třebíče. Krajského rivala deklasovali 14:4 a připsali si další tři body. Čtyřikrát se trefil Jakub Pavlas, třikrát Ondřej Kovářů, další branky pak přidali Lupač, Březka, Vondráček, Tobola, Střecha, Trávník a Mandát.
25.10.2009, Extraliga mladšího dorostu - 10. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Fučík (8. Bednář V., 26. Fučík, 48. Bednář V.) – Jelínek, Tvarůžek, Moravec, Pyrochta, Donutil, Robotka, Pelikán - Roupec, Juráň, Vondráček, Bednář M., Horký, Jahoda, Mašek
4

Krejčík (31. Šlapáček) - Pavlas, Kohout, Tobola, Uhlíř, Březka, Vítek, Ščerban - Střecha, Lupač, Vondráček, Kovářů, Mandát, Čermák, Kyncl, Trávník, Štěrba, Beran
14
Branky a nahrávky: 19. Bednář (Juráň, Horký), 32. Vondráček (Horký), 37. Vondráček (Roupec, Bednář), 53. Vondráček (Robotka) - 4. Pavlas (Střecha), 6. Střecha (Pavlas, Kohout), 7. Trávník (Štěrba), 8. Kovářů (Mandát), 13. Kovářů (Mandát), 20. Pavlas (Střecha), 24. Lupač (Ščerban), 26. Březka, 29. Vondráček (Střecha, Beran), 35. Pavlas (Vondráček, Střecha), 43. Tobola (Uhlíř), 45. Mandát (Kovářů, Tobola), 48. Kovářů (Uhlíř), 53. Pavlas (Mandát). Vyloučení: 9:9, navíc Vondráček (TRE) 10 min. OT. Využití: 3:4. V oslabení: 1:3. Diváci: 70. Střely na branku: 32:64. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:9, 2:9, 2:10, 3:10, 3:13, 4:13, 4:14.

„Kromě prvních minut jednoznačné utkání, očekávali jsme souboj našich hráčů s brankářem soupeře. Po důrazu před brankou se nám povedlo dát rychle tři góly a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. V desáté minutě byl stav 4:0 pro nás. Kluci si s chutí zastříleli a zakombinovali a útočili i v oslabeních," řekl po utkání trenér Jungwirth.