23.08.2009, Přípravné zápasy juniorů - 10. kolo

3

Navrátil - Šustr, Posmyk, Zelený, Randa, Kolda, Jaroš - Kasalý, Pometlo, Vysloužil - Vondráček, Zeman, Kuřítko - Hubata, Svoboda, Kotlík.
1
Branka Jihlavy: M. Kuřítko

V první třetině se skóre neměnilo, na obou stranách vládli pevnou rukou gólmani. Ten jihlavský však ve druhé části přeci jen kapituloval a v posledním dějství inkasoval ještě dvakrát. Naopak extraligoví junioři Dukly se za šedesát minut prosadili pouze jednou. "Neproměňování šancí je naše velká bolest," postěžoval si hlavní kouč jihlavských mladíků Aleš Totter.

Jeho svěřenci se v závěru snažili o vyrovnání, jenomže při power play neuspěli, naopak si nechali vstřelit gól, který znamenal porážku 1:3. "Jinak ale klukům nemůžu nic moc vytknout. Hráli dobře, stejně jako v sobotu proti Pardubicím," zakončil hodnocení třetího vystoupení na turnaji šéf jihlavské střídačky.