6:5sn
(0:3, 2:1, 3:1 - 0:0 - 1:0)

Mladší dorost veze bod ze Slavie

21.11.2010 / Zdeněk Drla

MLadíci Dukly Jihlava v dalším kole ELIOD servis extraligy mladšího dorostu pořádně potrápili pražskou Slavii. V zápase vedli dokence už 4:0, nedokázali ale udržet nadějné vedení a soupeř srovnal. Protože rozluštění tajenky, kdo zíáská druhý bonusový bod nepřineslo prodloužení, musely na řadu přijít samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější Pražané. Dukla si tak z hlavního města přivezla pouze bod. Dvě branky červenožlutých vstřelil Ondřej Kovářů, po jedné přidali Michal Kašpar, David Hubert a Jiří Severa.
21.11.2010 12:00, Extraliga mladšího dorostu - 15. kolo

HC Slavia Praha

Sochůrek (19. Fródl) - Adam, Bureš, Havelka, Mašín, Matoušek, Saňa, Drahorád - Černý, Perzolla, Vyskočil, Tejral, Morava, Červený, Fortelka, Priganc, Žemlička, Teršíp, Soukup
6

Svoboda - Čermák, Szathmáry, Brussmann, Port - Kovářů, Mandát, Hotař - Mahút, Kašpar, Severa - Kutlák, Klaus, Hubert
5
Branky a nahrávky: 26. Žemlička (Adam, Černý), 28. Priganc (Žemlička, Morava), 45. Tejral (Bureš), 56. Fortelka (Tejral, Mašín), 59. žemlička, rozhodující nájezd Priganc - 14. Kašpar (Szathmáry), 19. Hubert (Kutlák), 20. Severa (Kašpar), 24. Kovářů (Mandát, Szathmáry), 57. Kovářů (Mandát). Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 46:28. Průběh utkání: 0:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5.

Jiří Jungwirth (trenér Jihlavy): Odehráli jsme velice slušné utkání. Vedli jsme už 4:0, bohužel jsme vedení neudrželi do konce. V 10. minutě třetí třetiny jsme měli čtyři vyloučené hráče a soupeř se dotáhl. My jsme ještě dokázali odskočit na 5:4, ale Slavia minutu před koncem srovnala. Utkání to bylo pěkné, rychle se bruslilo, mělo to tempo. Samostatné nájezdy už byly takovou loterií, ze které vyšli vítězně domácí.