3:2
(1:1, 1:0, 1:1)

Mladší dorost z Hradce body neveze

16.01.2011 / Zdeněk Drla

Mladší dorostenci Dukly Jihlava body z Hradce Králové nepřivezli. V nedělním utkání podlehli Východočechům ve vyrovnaném utkání 2:3. Dukla se dostala do vedení v první třetině zásluhou Jana Mahúta, domácí ještě do první přestávky stihli z brejku srovnat. Druhý gól hostů z Vysočiny přidal Ondřej Kovářů. Jeho přesný zásah znamenal vyrovnání na 2:2. Hradečtí ale projevili větší vůli a ve třetí třetině dali výsledku konečnou podobu na 3:2.
16.01.2011 12:00, Extraliga mladšího dorostu - 25. kolo

Hradec Králové

Hejda - Myslivec, Matějček, Hercig, Novák, Voříšek, Šeps, Vencl, Jebavý, Wolf, Klemenc, Pilař, Matouš, Pumr, Šeda, Drašnar
3

Vacek - Čermák, Brussmann, Szathmáry, Cívka, Port, Kochánek - Kovářů, Beran, Mahút - Kuchyňa, Kašpar, Severa - Kutlák, Klaus, Hotař - Hubert
2
Branky a nahrávky: 12. Pilař (Wolf), 25. Matouš (Jebavý), 55. Klemec - 8. Mahút (Kovářů), 49. Kovářů (Čermák). Rozhodčí: Brandejs - Antalík, Pechánek. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 37:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Jiří Jungwirth (trenér Jihlavy): První třetina nebyla moc pohledná. DOstali jsme se do vedení 1:0. Poté jsme se herně zvedli, ale soupeř z brejku vyrovnal. Druhá i třetí třetina byly vyrovnané. Soupeř vyhrál o gól zaslouženě. Měl větší vůli k vítězství, i když nebyl výrazně lepší.