05.01.2011, Žákovská liga 8. tříd - 20. kolo

Kometa Úvoz

4

Adam (11. Nahodil) - Wasserbauer, Reiterman, Pospíchal, Dörrer - Křížek, Bambula, Indra, Dvořák, Anděl, Najman, Peschout, Tůma
5
Branky Jihlavy: Tůma 3, Peschout, Dvořák. Nejlepší hráči Jihlavy: Lukáš Anděl, Jakub Tůma.

„Na začátku utkání na nás soupeř vletěl ve velkém stylu. První třetinu byl jasně lepším mužstvem a po právu vyhrál třetinu 4:0. Soupeř nás dohrával a přebrusloval, naši hráči měli, jak se říká „v kalhotech“, a umožňovali soupeři kralovat po celou první třetinu. O přestávce jsme hráče upozornili na některé věci, zdůraznili jsme klukům, že takhle se opravdu hrát nedá. Od druhé třetiny jsme už byli lepším týmem my. Moc si cením toho, že kluci zápas za nepříznivého stavu 0:4 nezabalili a bojovali až do poslední sirény. Odměnou jim byla vítězná branka vstřelená minutu před koncem zápasu a veliká radost v kabině po takovém výkonu. Musíme proto klukům moc poděkovat a smeknout před nimi. Stínem zápasu byl výkon pana rozhodčího, který se podivnými výroky pokoušel ovlivnit průběh zápasu, ale bohudík se mu to nepodařilo," řekl po utkání trenér Zeman.