01.12.2010, Žákovská liga 6. tříd - 15. kolo

Brychta - Jančí, Habermann, Havelka, Mareš - Lupač, Slabý, Hrbatý, Němec, Kolátor, Šulák, Novák
0

4
Branka Jihlavy: Nikdo. Nejlepší hráč Jihlavy: Filip Brychta.

„Do utkání jsme nastupovali díky nemocem a zraněním jen s 11 hráči. Kluci do poloviny zápasu přesně plnili, co jsem po nich chtěl, makali a odměnou byl vyrovnaný stav 0:0. Těší mě, že vyrovnaný byl nejen stav utkání, ale především hra, kdy jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili a naopak jsme měli několik slibných příležitostí. Bohužel v polovině druhé třetiny soupeř využil přesilovou hru a několik minut na to vstřelil i druhou branku. Tam se to zlomilo, klukům pak docházeli síly a ve třetí třetině už soupeř dominoval. I tak kluci zaslouží pochvalu. Proti soupeři, který má tři naprosto vyrovnané pětky, které si vybírá prakticky ze dvou mužstev a nemá tak ve svých řadách špatného hráče, odehráli velice dobré utkání," řekl po utkání trenér Pykal.