11.12.2010, Žákovská liga 6. tříd - 17. kolo

5

Šťastný - Habermann, Havelka, Mareš, Lupač - Slabý, Hrbatý, Němec, Kolátor, Šulák, Hráček, Novák, Škoda, Němec
3
Branky Jihlavy: Slabý 2, Hráček. Nejlepší hráč Jihlavy: Jiří Slabý.

„Zatímco minulé utkání v Prostějově si kluci prohru zasloužili, dnes tomu bylo naopak. Stejně jako mladší jsme byli po většinu utkání lepším týmem. Vedli jsme už 2:0, ale pak přišel 5-ti minutový výpadek, kdy jsme v rychlém sledu dostali po hloupých chybách 3 branky. Tady se bohužel rozhodlo o výsledku zápasu. Od druhé třetiny jsme opět byli aktivnější, soupeře jsme v pohodě přehrávali, ale bohužel naše koncovka je špatná. Na gól se strašně nadřeme. Kdyby kluci proměnili polovinu toho, co si vypracovali, byl by zápas rozhodnutý v náš prospěch už v polovině utkání. Za výkon a předvedenou hru ale zaslouží pochvalu. Nevyhrál ani zdaleka lepší tým, ale ten šťastnější," řekl po utkání trenér Pykal.